REZYDENCI

X

romek

czapsky

Gra imprezy od początku XXI wieku, w Chicago Club na stałe od 2008r. Od kilkunastu lat związany również z Naszym Radiem. Dj – Prezenter – Wodzirej – Konferansjer – taki człowiek orkiestra bez instrumentów. Rozkręci każdy event! Właściciel firmy imprezazDJem.pl, można go również spotkać na wielu imprezach okolicznościowych w regionie.

charlie

charlie

Po raz pierwszy zauważony w latach 90-tych w programie Disco Mix Club na antenie Radia Łódź prezentowanym przez Piotra Stańczyka. Szkolił się pod okiem DJ-a Robertusa, współpracował z DJ-em Adamusem, bywał częstym gościem Strefy Muzyki Dance w Naszym Radiu. Od samego początku związany z klubem Chicago. Grywał również w wielu dyskotekach i klubach w Polsce i zagranicą m.in. Bellami, Manhattan Club w Bełchatowie, Elektrownia RP czy Bedroom Lódź.

Od 2004 do 2006 roku był rezydentem Capitol Club w Stanach Zjednoczonych. A po powrocie został oficjalnie rezydentem Chicago Club i obecnie tworzy klimat muzyczny wraz z Chapskim, Mario oraz Karuzo.

mario

mario

Pewnego razu odwiedziliśmy całą ekipą dobrze wówczas prosperujący klub. Już wcześniej ze względu na zainteresowania ,nawiązałem kontakt z rezydentem tego klubu.W pewnej chwili zawołał mnie i zapytał… Mario… Dasz radę zagrać za mnie dwa numery? Ja za chwilę wrócę, muszę coś załatwić, tu jest jeden kanał, tu masz drugi a tu master… nie graj za głośno. Nim się obejrzałem, jego już nie było. Kiedy wrócił grałem już 28 numer, byłem już po trzech ważnych dedykacjach, parkietem pełnym gości i dwóch godzinach ogromnych wrażeń….Poradziłem sobie z bardzo dobra oceną. Za kilka miesięcy dostałem pierwszą swoją prace,zostałem samodzielnym rezydentem klubu, poznałem kolegę również dj’a z którym przyjaźnimy się do dziś i razem pracujemy w klubie Chicago… Dziś gram już 22 lat i czuje się pełnoletnim🙂